1. Home
  2. /
  3. Dekorácie z kameňa a...

KAMENÁRSTVO BERINO

Dekorácie z kameňa a solitéry

Chýba vašej záhradke, skalke či jazierku nejaký zaujímavý prvok ? Túžite po originálnej dekorácií, ktorá poteší nie len deti ale aj dospelých ? Naše portfólio sme rozšírili o výrobky a dekorácie z prírodného kameňa, vďaka ktorým získate neobyčajnú dominantu vašej záhrady a zvýrazníte kúzlo vášho pozemku.

Čím sú naše dekorácie z kameňa výnimočné ?

Každá jedna dekorácia z kameňa je vyrobená z prírodného kameňa, opracovaná ručne a s láskou, preto je každý kus originál.

Dekorácie z kameňa
Solitéry

Dekoračné kamene - solitéry

Ak hľadáte kameň, ktorý vyzerá prirodzene, akoby tam bol už odjakživa, ste na správnom mieste. V našej ponuke si môžete vybrať solitérny kameň z prírodného masívneho kameňa. Každý kus solitérneho kameňa je vždy jedinečný prírodný originál. Svoje využitie nájde pri jazierkach, skalkách, na záhrade či pri okrasných rastlinách. 

Prírodný kameň vyžaruje veľmi silnú energiu, nevyžaduje si žiadnu starostlivosť a jeho použitím v záhrade nikdy nič nepokazíte, práce naopak. Každé miesto s ním bude jedinečné.

Informujte sa u nás o dekoráciách z prírodného kameňa

U nás nájdete širokú ponuku kamenných výrobkov, originálnych autorských sošiek, zvieratiek a postavičiek zo slovenského kameňa v cenách od 49 eur. Výrobky z prírodného kameňa ako korytnačka, sovička, kamenný reliéf, samostatný solitérny kameň či iné dekorácie sa stanú originálnymi doplnkami vašej záhrady, skalky alebo jazierka. Výrobky z prírodného kameňa sa vyznačujú bezúdržbovosťou a bezkonkurenčnou životnosťou medzi záhradnými doplnkami.

Hľadáte originálny darček pre svojho blízkeho? Dekorácia či ručne vytesané zvieratko z kameňa bude nie len originálnym darčekom ale aj modernou dekoráciou. V prípade záujmu vieme vyrobiť spomienkové tabule, pamätné tabule a iné autorské diela na mieru podľa požiadaviek klienta. V prípade záujmu vieme do kameňa vysekať, vypieskovať alebo vygravírovať ľubovolný text, ornament alebo fotografiu. Viac o gravírovaní do kameňa zistíte na našej web stránke – gravírovanie do kameňa.

Vyrábame taktiež tabuľky  s fotografiou domácich miláčikov a pomníky pre zvieratká, ktoré vám môžu pripomínať vaše milované zvieratko. 

UKÁŽKA NAŠICH DEKORÁCIÍ Z KAMEŇA

Máte záujem o dekoráciu z kameňa?

V prípade záujmu vieme vyrobiť spomienkové tabule, pamätné tabule a iné autorské diela na mieru podľa požiadaviek klienta. Dekorácia z kameňa je ideálny darček do novej záhrady, spomienka na rodinnú príležitosť alebo aj rodinného štvornohého miláčika.

Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Napíšte nám

Vyberte si službu