1. Home
  2. /
  3. Kamenné obklady pre krby

KAMENÁRSTVO BERINO

Kamenné obklady pre krby

Viete ako vybrať správny obklad pre krb do vášho domova? Krb by mal spĺňať isté požiadavky a potreby, a to nielen funkčné, ale aj dizajnové. U nás vám zabezpečíme kamenné obklady pre všetky typy krbov. Vybrať si môžete mramorový alebo žulový obklad v rôznej hrúbke a rozličných farebných prevedeniach. U nás si vyberiete najoriginálnejší obklad na krb, obklad za krbové kachle, kachľovú pec alebo kozub.

Máte záujem o celý krb? V spolupráci s našim partnerom SVAROGUS-krbové štúdio vám dodáme profesionálne riešenie na mieru tej najvyššej kvality s krbovými vložkami BRUNNER a HOXTER.

Kamenné obklady pre krby | Kamenárstvo berino.sk
Kamenné obklady pre krby | Kamenárstvo berino.sk

Prečo si vybrať na krb kamenný obklad?

Kamenný obklad na krb je obľúbenou súčasťou mnohých moderných aj tradičných domácností. Krb s kamenným obkladom dodá vášmu domovu výnimočný vzhľad a pridá úplne novú hodnotu. Kamenné obklady z prírodného kameňa – žuly a mramoru sú ideálnym materiálom, vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči teplu a znečisteniu popolom alebo sadzami a jednoduchou údržbou. Prírodný kameň je trvácny a odolný materiál, ktorý vydrží dlhé roky. Kamenný obklad na krb je investíciou do krásneho a trvácneho dizajnu.

Pre našich klientov dodávame a inštalujeme veľkoformátové kamenné obklady krbov, ale aj drobné krbové parapety a rímsy podľa želania klienta.

Aký obklad na krb vybrať?

V našej ponuke nájdete široký výber štýlov a vzhľadov prírodného kameňa, ktoré sa hodia do každého interiéru. Vyberte si z našej ponuky kamenných obkladov vhodných na krb, alebo si nechajte s výberom poradiť. V prípade záujmu vám však  vieme dodať aj kompletný krb šitý na mieru podľa vašich potrieb.

  • žulový obklad na krb
  • mramorový obklad na krb
Kamenné obklady pre krby | Kamenárstvo berino.sk

Žulový obklad na krb

Kamenný obklad zo žuly je elegantným a trvalým riešením. Žulový kameň sa vyznačuje predovšetkým farebnou rôznorodosťou, ktorá sa veľmi dobre kombinuje s ostatnými farbami. Spoľahlivo odoláva vysokým teplotám a vyznačuje sa minimálnou údržbou, preto patrí medzi najobľúbenejší druh kamenného obkladu nielen na krb.

Mramorový obklad na krb

Mramor je rovnako ako žula veľmi obľúbeným prírodným kameňom vhodným na obloženie krbu alebo kachľovej pece. Kamenný obklad na krb z mramoru je výbornou alternatívou v prípade, ak si z finančného hľadiska nemôžete dovoliť kamenný obklad zo žuly. Na rozdiel od žuly je však krehkejší a o niečo náchylnejší na poškriabanie.

Obklad na krb z prírodného kameňa

Pozrite si základný výber prírodného kameňa na obklad krbu či krbových kachlí. S výberom vám samozrejme radi poradíme a odporučíme vám kamenný obklad, ktorý sa pre obloženie moderných aj tradičných krbov najviac hodí. Kamenný obklad vám vieme dodať v rôznom formáte od drobných krbovým parapiet po veľkoformátové kamenné obklady.

Krby a krbové vložky

Vďaka našej spolupráci s krbovým štúdiom v Bratislave – SVAROGUS vieme našim zákazníkom pomôcť s realizáciou ich vysnívaného krbu. Či už túžite po modernom krbe, klasickom alebo rustikálnom, SVAROGUS vám prináša riešenia šité na mieru. Spolupráca s prvotriednymi výrobcami krbových vložiek, akými sú napríklad značka BRUNNERHOXTER, vám zabezpečia dobrú výhrevnosť vášho krbu, jeho jednoduchú údržbu a bezproblémovú prevádzku. Vyskúšajte si navrhnúť váš vysnívaný krb z pohodlia domova pomocou konfigurátora krbu.

Kvalita krbov a pecí s vložkami od firmy Brunner závisí od mnohých faktorov. Na jednej strane je to vlastná tradícia remeselného umenia, na druhej ochota vyskúšať ďalší vývoj vo výrobe. Za posledné roky patria krbové vložky Brunner medzi najúspešnejšie a najčastejšie používané vložky krbov a pecíZnačka Hoxter vyrába krbové vložky z tých najodolnejších materiálov s dlhou životnosťou. Kvalitné technologické spracovanie prepracované až do posledného detailu udržujú už v zhotovených krboch čisté sklo a dokonalú výhrevnosť.

Nechajte sa inšpirovať realizáciou moderných krbov rôznych typov a dizajnov od spoločnosti Svarogus

Kamenné obklady pre krby | Kamenárstvo berino.sk
Krbové kachle a piecky

Kachľová pec v modernom prevedení

Moderný teplovzdušný krb

Moderný teplovzdušný krb

Akumulačno - sálavý krb s kamenným obkladom | Kamenárstvo berino.sk

Akumulačno-sálavý krb

Teplovodný krb s kamenným obkladom | Kamenárstvo berino.sk

Teplovodný krb s obkladom z kameňa

Plynový krb | Kamenárstvo berino.sk

Plynový krb s kamenným obkladom

Systémový krb s kamenným obkladom | Kamenárstvo berino.sk

Systémový krb s kamenným obkladom

Máte záujem o kamenný obklad na krb alebo o kompletnú realizáciu krbu?

Práci s kameňom sme zasvätili celý svoj život, preto sa na nás môžete 100 percentne spoľahnúť. V prípade záujmu o celý krb, vám radi dodáme profesionálne riešenie na mieru. Vyskúšajte konfigurátor krbu na stránke nášho partnera a zostavte si krb svojich snov.
Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Napíšte nám

Vyberte si službu