1. Home
  2. /
  3. Náhrobné doplnky

KAMENÁRSTVO BERINO

NÁHROBNÉ Doplnky

Žiadanou súčasťou každého hrobu sú náhrobné doplnky ako vázy, lampáše, žardniéry, kríže, rámiky, fotokeramika. Tieto sú nielen praktickou súčasťou každého pomníka, ale dotvárajú aj jeho celkovú vizáž. Preto v našom kamenárstve Berino Bratislava nájdete náhrobné doplnky rozmanitých tvarov, z rôznych materiálov a v rozličnom farebnom prevedení :

Kamenné, živicové a nerezové náhrobné doplnky:

Odliatkové náhrobné doplnky:

Vyberte si z našej galérie náhrobné doplnky podľa svojho vkusu. Ak chcete vidieť či sa budú k vami vybranému pomníku hodiť, využite náš konfigurátor hrobov, kde si môžete zvoliť  typ hrobu, materiál aj  farbu pomníka a náhrobku. 
Keď si svojim výberom nebudete istý, obráťte sa na nás, radi vám s výberom lampáša, vázy, žardniéry a ostatných náhrobních doplnkov poradíme. 

Náhrobné doplnky Verbena

Náhrobné doplnky

Kamenné doplnky

Živicové doplnky

Nerezové doplnky

Odliatkové náhrobné doplnky

Kolekcia VERBENA

Kolekcia KAMELIA

Konfigurátor hrobu

Vyskúšajte si, ako bude vami vybraný pomník vyzerať! V našom konfigurátore hrobu, si zvoľte materiál a farbu pomníka aj náhrobku. Vašu vizualizáciu vám následne radi naceníme.

Kamenárstve Berino Bratislava nájdete tie najkrajšie a najkvalitnejšie žulové a mramorové hroby na mieru pre svojich blízkych. V rámci bohatej ponuky cintorínskej architektúry si u nás môžete vybrať: jednohrobydvojhrobyurnové pomníkynápisné dosky, ale aj vkusné doplnky – vázy, lampáše, kríže.  Vyskúšajte aj náš konfigurátor hrobov

Potrebuje váš starý náhrobný kameň obnoviť? Radi pre vás zabezpečíme aj čistenie hrobu a rekonštrukciu hrobu.

Našimi cenami budete príjemne prekvapený, či už si vyberiete akciové alebo bežné typy hrobov so širokého spektra materiálov. 
Pre obce tiež staviame moderné urnové steny – kolumbáriá. Našu prácu nájdete už na takmer všetkých cintorínoch v Bratislave a okolí

Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Napíšte nám

Vyberte si službu