1. Home
  2. /
  3. Novinky
  4. /
  5. Hľadáme obchodného zástupcu do...

KAMENÁRSTVO BERINO

Hľadáme obchodného zástupcu do novej prevádzky

Hľadáme obchodného zástupcu do novej prevádzky

Ste srdcom obchodník? Pridajte sa k nášmu tímu do novootvorenej prevádzky v Slávičom údolí.

Sme rodinná firma pôsobiaca na slovenskom trhu už viac ako 18 rokov, špecializujeme sa na kompletný servis kamenárskych prác a cintorínskej architektúry v Bratislave. V súčasnosti otvárame pobočku v Slávičom údolí do ktorej hľadáme nového zodpovedného a spoľahlivého kolegu.

Pri našej práci kladieme dôraz predovšetkým na spokojnosť zákazníkov, aj vďaka tomu patrí naše kamenárstvo patrí medzi najúspešnejšie firmy v odbore. Do nášho tímu preto hľadáme obchodného zástupcu na komunikáciu s klientmi s maximálnym ohľadom na ich potreby v čase straty ich blízkeho.

Prijmeme obchodného zástupcu

Strata blízkej osoby je pre každého človeka bolestivou záležitosťou, pre našich klientov sme tu na to, aby sme im aspoň čiastočne uľahčili toto náročné obdobie, v ponuke máme bohatú ponuku produktov cintorínskej architektúry. Venujeme sa tiež výrobe kuchynských dosiek, kúpeľňových dosiek, obkladov krbov a iných výrobkov do domácnosti. Vyrábame aj dekorácie z kameňa, spomienkové tabule, pamätné tabule a iné autorské diela na mieru podľa požiadaviek klienta.

Náplň práce:

Obchodný zástupca, uzatváranie nových zákaziek, jednoduché grafické návrhy

Požiadavky:

Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, anglický jazyk –stredne pokročilý, vodičský preukaz B              

Pre viac informácií o pracovnej pozícií nás neváhajte kontaktovať +421903351470 alebo nám zašlite svoj životopis na info@berino.sk.

Staňte sa súčasťou stabilnej spoločnosti.

Ekologická urna Lumina

Novinka! Ekologické urny Lumina

Rešpekt, zodpovednosť a ochrana životného prostredia sa v dnešnej dobe dostáva do všetkých oblastí ľudskej činnosti. Preto sme do nášho portfólia zaradili ekologické urny, vyrobené z biologicky rozložiteľného

Čítať viac »
Ako vyčistiť náhrobný kameň | berino.sk

Ako vyčistiť náhrobny kameň?

Kahance na hroby na nás s príchodom jesene vykúkajú v ponuke obchodov na každom rohu. Neodmysliteľne totiž patria k Sviatku všetkých svätých, ľudovo povedané dušičkám.

Čítať viac »