1. Home
  2. /
  3. Novinky
  4. /
  5. Hľadáte pekný pomník? V...

KAMENÁRSTVO BERINO

Hľadáte pekný pomník? V našom showroome v Petržalke si vyberiete!

Showroom Kamenárstvo Berino - Petržalka

Výber pomníka nie je jednoduchá záležitosť.  Súčasný trh  ponúka množstvo typov náhrobných kameňov rôznych tvarov, farieb a materiálov a pre laika môže byť náročné si správne vybrať.  To však neplatí v prípade, že sa obrátite na odborníkov ako my, ktorí cintorínskej architektúre a práci s kameňom zasvetili celý svoj život. Naše kamenárstvo Berino sa už viac ako 15 rokov venuje výrobe jednohrobov, dvojhorobov a urnových pomníkov .  Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážeme nielen kvalifikovane poradiť, ale aj zhotoviť krásne pomníky na mieru vašim predstavám a za bezkonkurenčné ceny. A keďže sa držíme hesla, „lepšie raz vidieť ako niekoľkokrát počuť alebo o tom čítať“, otvorili sme pre vás showroom na Pečnianskej ulici v bratislavskej Petržalke, kde vám zabezpečíme komplexný servis v rámci kamenárskych prác – od výberu náhrobného kameňa, písma, náhrobných doplnkov, cez vizualizáciu prostredníctvom konfigurátora hrobu, vypracovanie cenovej ponuky, až po samotnú realizáciu pomníka. Čo všetko v našom showroome nájdete?

Berino showroom - starostlivosť od A po Z

V priestoroch našej kamennej  prevádzky na Pečnianskej 1203/33 v Bratislave – Petržalke si môžete celú našu bohatú ponuku naživo pozrieť a následne si vybrať :

Showroom Kamenárstvo Berino - Petržalka

Počas celého výberu vám budeme k dispozícii, radi  poradíme, zodpovieme vaše otázky a nájdeme riešenie, s ktorým budete spokojní. Následne vytvoríme vizualizáciu, vypracujeme cenovú ponuku a dohodneme si termín realizácie.  V rámci showroomu poskytujeme aj ďalšie služby ako je napríklad  príprava podkladov pre pamiatkárov.

U nás skrátka dostanete tú najlepšiu  starostlivosť akú si zaslúžite. Pozrite si už teraz malú ukážku toho, čo sme si pre vás pripravili. 

Vzhľadom k epidemiologickej situácii je potrebné si dohodnúť návštevu showroomu vopred  telefonicky na čísle +421 903 351 470.   Tešíme sa na vás! 🙂
Ekologická urna Lumina

Novinka! Ekologické urny Lumina

Rešpekt, zodpovednosť a ochrana životného prostredia sa v dnešnej dobe dostáva do všetkých oblastí ľudskej činnosti. Preto sme do nášho portfólia zaradili ekologické urny, vyrobené z biologicky rozložiteľného

Čítať viac »
Ako vyčistiť náhrobný kameň | berino.sk

Ako vyčistiť náhrobny kameň?

Kahance na hroby na nás s príchodom jesene vykúkajú v ponuke obchodov na každom rohu. Neodmysliteľne totiž patria k Sviatku všetkých svätých, ľudovo povedané dušičkám.

Čítať viac »