1. Home
  2. /
  3. Novinky
  4. /
  5. Otvárame nové kamenárstvo na...

KAMENÁRSTVO BERINO

Otvárame nové kamenárstvo na cintoríne Vrakuňa

Kamenárstvo BERINO - Cintorín Vrakuňa

Výber náhrobného pomníka môže byť pre mnohých veľmi ťažký a psychicky náročný úkon. Aby sme k vám boli ešte bližšie, otvorili sme pre vás novú prevádzku priamo na Cintoríne Vrakuňa. V našom novom Kamenárstve Vrakuňa vám pomôžeme s výberom vhodného materiálu, farby a dizajnu, aby ste mohli vyjadriť svoju úctu a lásku k zosnulému.

Naše nové Kamenárstvo Vrakuňa sa nachádza priamo na Cintoríne Vrakuňa na Gagarinovej ulici v Bratislave. Nájdete tu ukážky pomníkov, rôzne dekorácie z kameňa, solitéry a v neposlednom rade ochotní a milý personál, ktorý vám poradí s výberom typu pomníka alebo iných prvkov cintorínskej architektúry. O pomník sa aj s láskou postaráme. Poskytujeme komplexnú starostlivosť o náhrobné pomníky – čistenie, brúsenie, impregnáciu náhrobného kameňa, vrátane kompletnej rekonštrukcie hrobov, obnovy a doplnenia písma na pomník.

Zhotovíme pre vás jednohroby, dvojhroby i urnové pomníky. Praktickou súčasťou každého pomníka sú náhrobné doplnky. Preto v našom Kamenárstve Vrakuňa nájdete kamenné, živicové i nerezové náhrobné doplňky rozmanitých tvarov a v rozličnom farebnom prevedení.

Pozrite si našu ponuku na webstránke Kamenárstvo Vrakuňa. Všetky potrebné informácie nájdete aj našom profile na Googli Kamenárstvo BERINO – Cintorín Vrakuňa alebo nás jednoducho navštívte. Budeme tu pre vás každý pracovný deň od 9:00-17:00.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Kamenárstvo BERINO - Cintorín Vrakuňa
Kamenárstvo BERINO - Cintorín Vrakuňa
Ekologická urna Lumina

Novinka! Ekologické urny Lumina

Rešpekt, zodpovednosť a ochrana životného prostredia sa v dnešnej dobe dostáva do všetkých oblastí ľudskej činnosti. Preto sme do nášho portfólia zaradili ekologické urny, vyrobené z biologicky rozložiteľného

Čítať viac »
Ako vyčistiť náhrobný kameň | berino.sk

Ako vyčistiť náhrobny kameň?

Kahance na hroby na nás s príchodom jesene vykúkajú v ponuke obchodov na každom rohu. Neodmysliteľne totiž patria k Sviatku všetkých svätých, ľudovo povedané dušičkám.

Čítať viac »