1. Home
  2. /
  3. Novinky
  4. /
  5. Otvorené pozície

KAMENÁRSTVO BERINO

Otvorené pozície

Hľadáme kamenára Bratislava

Kamenárstvo s najväčším počtom pozitívnych referencii v Bratislave hľadá do tímu kamenára so skúsenosťami

Naše kamenárstvo sa špecializuje na kompletný servis kamenárskych prác a cintorínskej architektúry v Bratislave. Pri našej práci kladieme dôraz predovšetkým na spokojnosť zákazníkov, preto hľadáme zodpovedného, spoľahlivého a skúseného kolegu. Našim klientom ponúkame komplexné služby od návrhu cez základy a montáž, až po doladenie doplnkov. Používame iba kvalitné materiály ako je žula a mramor. 

Venujeme sa tiež výrobe kuchynských dosiek, kúpeľňových dosiek, obkladov krbov a iných výrobkov do domácnosti. Vyrábame aj dekorácie z kameňa, spomienkové tabule, pamätné tabule a iné autorské diela na mieru podľa požiadaviek klienta.

Prijmeme kamenára

Do nášho tímu prijmeme odborného a skúseného majstra kamenára, ktorý pracuje samostatne, kladie dôraz na detail a precíznosť práce, pretože nám nejde len o to aby celá práca dobre vyzerala, ale hlavne o to, aby našim zákazníkom slúžila dlhé roky. Pre viac informácií o pracovnej pozícií nás neváhajte kontaktovať.

Staňte sa súčasťou stabilnej spoločnosti.

Ekologická urna Lumina

Novinka! Ekologické urny Lumina

Rešpekt, zodpovednosť a ochrana životného prostredia sa v dnešnej dobe dostáva do všetkých oblastí ľudskej činnosti. Preto sme do nášho portfólia zaradili ekologické urny, vyrobené z biologicky rozložiteľného

Čítať viac »
Ako vyčistiť náhrobný kameň | berino.sk

Ako vyčistiť náhrobny kameň?

Kahance na hroby na nás s príchodom jesene vykúkajú v ponuke obchodov na každom rohu. Neodmysliteľne totiž patria k Sviatku všetkých svätých, ľudovo povedané dušičkám.

Čítať viac »