1. Home
  2. /
  3. Novinky
  4. /
  5. Pomáhame skrášľovať okolie škôl

KAMENÁRSTVO BERINO

Pomáhame skrášľovať okolie škôl

Pomáhame skrášľovať okolie škôl - ZŠ Nobelovo námestie 6

Aj ked je práca s kameňom našim najväčším koníčkom, s rovnakým nadšením sa zapájame  do aktivít, ktoré pomáhajú zútulniť prostredie kde žijú a vyrastajú naše deti.  Preto sme veľmi radi, že sme mohli pomôcť a sponzorovať realizáciu pekného projektu v jednej z bratislavských škôl – ZŠ Nobelovo námestie 6 v Petržalke.

Nová predzáhradka pri vstupe do školy

Okolie vstupu do školy už rokmi schátralo a vyžadovalo si opravu  a revitalizáciu. Chceli sme, aby deti chodili opäť do školy s radosťou a úsmevom na tvári, a tak sme neváhali, priložili ruku k dielu  a  postarali sa  o výsadbu kvetinovej výzdoby pred vstupom do školy.

Odteraz  bude deťom aj pani učiteľkám každodennú cestu do a zo školy spríjemňovať  takáto pekná predzáhradka. 

ĎAKUJEME  ZŠ Nobelovo námestie 6 za skvelú spoluprácu a milé poďakovanie 🙂

Aj vďaka sponzorskému príspevku firmy BERINO sa nám podarilo opraviť a skrášliťvstup do našej školy.Ďakujeme všetkým za pomoc a spoluprácu.

Pomáhame skrášľovať okolie škôl - ZŠ Nobelovo námestie
Ekologická urna Lumina

Novinka! Ekologické urny Lumina

Rešpekt, zodpovednosť a ochrana životného prostredia sa v dnešnej dobe dostáva do všetkých oblastí ľudskej činnosti. Preto sme do nášho portfólia zaradili ekologické urny, vyrobené z biologicky rozložiteľného

Čítať viac »
Ako vyčistiť náhrobný kameň | berino.sk

Ako vyčistiť náhrobny kameň?

Kahance na hroby na nás s príchodom jesene vykúkajú v ponuke obchodov na každom rohu. Neodmysliteľne totiž patria k Sviatku všetkých svätých, ľudovo povedané dušičkám.

Čítať viac »
Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Napíšte nám

Vyberte si službu