Virtuálna spomienka

Vďaka virtuálnej spomienke máte možnosť zaspomínať si na zosnulého a oživiť svoje staré spomienky. QR kód na pomníku je jedinečná príležitosť ako pripomínať životy našich najbližších čo najdlhšie.

Vďaka QR kódu na pomníku môžete uchovať životný príbeh zosnulého, jeho úsmev i hlas pre všetkých, ktorí si prídu uctiť pamiatku k jeho pomníku.

Virtuálna spomienka | QR kód na pomníku

Strata blízkej osoby je pre každého človeka veľmi bolestivou záležitosťou. Čas plynie a žiaľ, nevráti čo vzal, zostanú len spomienky. Virtuálna spomienka predstavuje miesto kde môžete oživiť príbeh Vám blízkej osoby. 

Nápisy na náhrobných kameňoch sú často obmedzené priestorom. Vďaka virtuálnej spomienke však máte možnosť zaspomínať si na zosnulého a oživiť svoje staré spomienky. Virtuálna spomienka pomáha budúcim generáciám objaviť  životný príbeh našich milovaných zosnulých.

QR kód na pomníku je jedinečná príležitosť ako pripomínať životy našich najbližších čo najdlhšie. Podstatou virtuálnej spomienky / QR kódu na pomníku je zachovať čo najviac spomienok na svojich blízkych zosnulých, spomienok, ktoré môžete odovzdávať ďalším a ďalším generáciám.

Jednohrob

Ako funguje
virtuálna spomienka ?

Máte záujem o virtuálnu spomienku / QR kód na pomník? Neváhajte nás kontaktovať s požiadavkou. Zašlite nám obsah, ktorý si želáte mať vo virtuálnej spomienke na zosnulého ( text, obrázky, videá či iné dokumenty). Vytvoríme Vám virtuálny životopis, ku ktorému Vám bude po odsúhlasení obsahu vygenerovaný QR kód a vyrobená platnička s QR kódom, ktorú uložíte na pomník / náhrobok. Životopis zosnulého môže obsahovať originálne dokumenty, históriu rodiny, príbuzných či špeciálne údaje, fotografie a videá, ktoré vystihujú jeho úsmev, hlas a jedinečnú prítomnosť v našich životoch.

QR kód so životopisným profilom zosnulého si môžete objednať so zaheslovanými dátami iba pre Vás a Vašu rodinu, alebo sa môžete podeliť o svoje spomienky s návštevníkmi hrobového miesta verejným profilom zosnulého. Virtuálnu spomienku si tak bude môcť pozrieť každý, kto má vo svojom telefóne aplikáciu pre čítanie QR kódov. Ľudia tak môžu behom prechádzky po cintoríne detailnejšie zaspomínať na svojich predkov, slávne osobnosti či spoznať minulosť iných zosnulých.

1.

Podľa vzoru vyplníme životopis zosnulého

2.

Spolu s vyplneným životopisom nám zašlete fotografie, videá alebo dokumenty

3.

Vytvoríme podstránku zosnulého a vygenerujeme QR kód

4.

Vytvoríme hliníkovú platničku s QR kódom

5.

Platničku s QR kódom nainštalujete na pomník

6.

Cez čítačku QR kódov si môžete pozrieť životopisný profil zosnulého vo svojom smartphone

Vyrozprávajte príbeh svojho milovaného vďaka virtuálnej spomienke / QR kódu na pomníku

Hliníková platnička s QR kódom - Strieborná

Strieborná hliníková platnička s QR kódom a virtuálnou spomienkou na zosnulého v rozmere 4×4 cm. Jednoduchá montáž na pomník alebo iné ľubovoné miesto na náhrobku zosnulého vďaka vode-odolnej samolepiacej 3M páske.

Vďaka unikátnemu odkazu na QR kóde sa môžete jednoducho cez smartfón podeliť o životný príbeh vášho milovaného zosnulého. Virtuálna spomienka môže obsahovať originálne dokumenty, históriu rodiny, príbuzných či špeciálne údaje, fotografie a videá.

Virtuálna spomienka | QR kód na pomníku

Hliníková platnička s QR kódom - Zlatá

Zlatá hliníková platnička s QR kódom a virtuálnou spomienkou na zosnulého v rozmere 4×4 cm. Jednoduchá montáž na pomník alebo iné ľubovoné miesto na náhrobku zosnulého vďaka vode-odolnej samolepiacej 3M páske.

Virtuálna spomienka / unikátny QR kód nám umožňuje uchovať vzácne chvíle, históriu rodiny, životný príbeh i fotografie a videá našich blízkych na večnosť pre všetkých, ktorí si prídu uctiť pamiatku k ich pomníku. 

Virtuálna spomienka | QR kód na pomníku

Gravírovanie QR kódu na kameň

Chceli by ste vygravírovať QR kód s virtuálnou spomienok priamo na pomník? Žiadny poblém, gravírovanie vám zrealizujeme priamo v dielni nášho kamenárstva. Gravírovanie QR kódu na kameň je však možné len pri dodaní nového pomníka/náhrobného kameňa. Kvôli čitateľnosti odporúčame gravírovanie iba na tmavý kameň, na farebný kameň odporúčame hliníkovú platničku.

Vďaka unikátnemu odkazu na QR kóde sa môžete jednoducho cez smartfón podeliť o životný príbeh vášho milovaného zosnulého. Virtuálna spomienka môže obsahovať originálne dokumenty, históriu rodiny, príbuzných či špeciálne údaje, fotografie a videá.

Gravírovanie do kameňa | Kamenárstvo Berino

Cena virtuálnej spomienky / QR kódu na pomníku

Virtuálna spomienka

95
  • Spracovanie dát
  • Vytvorenie virtuálnej spomienky zosnulého
  • Korektúra a schválenie
  • Prenájom miesta na serveri na 3 roky
  • Výroba QR kódu na hliníkovú platničku so samolepiacim štítkom

Prenájom miesta na serveri

Predĺženie
30
  • Prenájom miesta na serveri na
    3 roky

Vytlačenie QR kódu

Opätovné vytlačenie kódu
15
  • vytlačenie QR kódu na hliníkovú tabuľku so samolepiacim štítkom

Virtuálna spomienka - najčastejšie otázky

Virtuálnu spomienku môžete vytvoriť pre kohokoľvek, kto náš svet opustil. Ale napríklad i pre seba a odovzadať tak svoj príbeh ďalším generáciám. 

Zavolajte nám, alebo nám napíšte a objednajte si vytvorenie virtuálnej spomienky. Životopisný profil zosnulého Vám vytvoríme my. Stačí nám poslať texty, fotky, videá či iné dokumenty na email info@berino.sk

Životopisný profil zosnulého si môžete zobraziť iba ak poznáte jeho URL adresu. QR kód ktorý Vám vygeneruje obsahuje URL adresu / webové prepojenie na životopisný profil zosnulého.

Platničku s QR kódom môžete umiestniť na ľubovolné miestno na náhrobku, pomník, urnový hrob, plaketu, pamätnú tabulu, alebo akýkoľvek iný typ pamätníku.

Pokiaľ bude Váš QR kód poškodený alebo sa stratí, pošleme Vám nový. 

Máte záujem o virtuálnu spomienku?

Virtuálna spomienka je jednoduchý spôsob uloženia informácií o zosnulom formou QR kódu. Priamo pri hrobovom mieste môžete získať informácie o zosnulých. Hliníková platnička je vhodná na všetky typy nápisných dosiek a epitafy.

Zachovajte čo najviac spomienok na svojich blízkych zosnulých. Spomienok, ktoré môžete odovzdávať ďalším a ďalším generáciám

Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Napíšte nám

Vyberte si službu