1. Home
  2. /
  3. Cintorínska architektura

KAMENÁRSTVO BERINO

Cintorínska architektúra

Strata blízkej osoby je pre každého človeka bolestivou záležitosťou. Aby  sme vám aspoň čiastočne uľahčili toto náročné obdobie, naše kamenárstvo Berino Bratislava pre vás pripravilo bohatú ponuku produktov cintorínskej architektúry, vďaka ktorým môžete svojim milovaným vytvoriť  dôstojné  a zároveň jedinečné miesto poslednej rozlúčky. 

CINTORÍNSKA ARCHITEKTÚRA - NAŠA Celoživotná vášeň

Práca s kameňom je našou celoživotnou vášňou. Či už sa jedná o náhrobné kamene, pomníky, pamätníky, jednohroby či dvojhroby, epitafné dosky, urnové hroby alebo iné špeciálne hrobyhrobky, každý jeden výrobok vyrábame s citom, láskou a precíznosťou, presne tak, ako by sme ich tvorili pre našich blízkych.

Potrpíme si na kvalitu. Preto je kamenárstvo Berino Bratislava miestom, kde nájdete množstvo krásnych a exkluzívnych kamenných pomníkov, ako aj ďalších výrobkov cintorínskej architektúry, vyrobených z tých najkvalitnejších prírodných materiálov ako mramor a žula. Luxusné kamene v niekoľkých farbách a odtieňoch dovážame z rôznych častí sveta a sme pripravení ich pretvoriť do rozličných podôb, podľa vašich želaní. 

Konfigurátor hrobov

Vybete si z bohatej ponuky
cintorínskej architektúry kamenárstva Berino Bratislava:

Súčasťou služieb
kamenárstva Berino Bratislava je tiež:

Berino.sk - Najlepšie kamenárstvo v Bratislave

Máme dlhoročné skúsenosti

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a šikovným rukám našich vyškolených profesionálov vieme v našom kamenárstve v Bratislave zhotoviť ako tradičné náhrobné kamene, tak aj akékoľvek špecifické pomníkypamätníky s rôznymi kamennými prvkami a ornamentmi. 

Možno však neviete celkom presne, ako by mal náhrobný kameň či ostatné výrobky z kameňa vyzerať. 

Nevadí. Stačí, ak nám poviete o svojej predstave a my vám pomôžeme nájsť také riešenie na mieru, s ktorým budete spokojní.

Našim cieľom je vytvoriť pre vašich milovaných miesto, ktoré budete radi navštevovať.

Kamenárstve Berino Bratislava nájdete tie najkrajšie a najkvalitnejšie žulové a mramorové hroby na mieru pre svojich blízkych. V rámci bohatej ponuky cintorínskej architektúry si u nás môžete vybrať: jednohrobydvojhrobyurnové pomníkynápisné dosky, ale aj vkusné doplnky – vázy, lampáše, kríže.  Vyskúšajte aj náš konfigurátor hrobov

Potrebuje váš starý náhrobný kameň obnoviť? Radi pre vás zabezpečíme aj čistenie hrobu a rekonštrukciu hrobu.

Našimi cenami budete príjemne prekvapený, či už si vyberiete akciové alebo bežné typy hrobov so širokého spektra materiálov. 
Pre obce tiež staviame moderné urnové steny – kolumbáriá. Našu prácu nájdete už na takmer všetkých cintorínoch v Bratislave a okolí

Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Napíšte nám

Vyberte si službu