1. Home
  2. /
  3. Dvojhroby

KAMENÁRSTVO BERINO

Dvojhroby

V prípade úmrtia jedného z manželov, či partnerov sa neraz stretávame s požiadavkou o vybudovanie dvojhrobu. Dôvod je jednoduchý. Tak ako žili spolu po celý život, želajú si byť bok po boku aj pochovaní. Dvojhroby podobne ako jednohroby pozostávajú zo žulového rámu,  žulovej krycej dosky, pomníka a sokla, na ktorom pomník stojí. Tak ako jednohroby, aj dvojhroby sa musia položiť na betónový základ. Jediný rozdiel je vo veľkosti hrobu. Dvojhroby dosahujú velkosť až 2m x 2,5m.

Dvojhrob

PRI VÝROBE DVOJHROBU NA MIERU SI U NÁS VYBERIETE :

Dvojhrob

V našom kamenárstve Berino Bratislava realizujeme dvojhroby len z kvalitných prírodných kameňov – žuly a mramoru, dovezených zo zahraničia, pretože ich považujeme za to najlepšie, čo súčasná cintorínska architektúra ponúka. 

Žula je najstabilnejší a  najodolnejší prírodný kameň. Vďaka tomu vám žulové dvojhroby vydržia po celé roky rovnako krásne aj pri minimálnej údržbe. Mramor je o niečo mäkší, jeho životnosť kratšia a vyžaduje si náročnejšiu starostlivosť. Aj preto sú celožulové dvojhroby a jednohroby vyhľadávanejšie.

Ak si želáte pre svojho blízkeho zosnulého zhotoviť  žulový alebo mramorový dvojhrob s krásnym pomníkom, v našom kamenárstve Berino Bratislava si môžete vybrať zo širokej ponuky farieb a tvarov kameňov. Pre lepšiu predstavivosť odporúčame využiť konfigurátor hrobu, kde hneď uvidíte ako bude vami zvolená  kombinácia kameňov reálne vyzerať. 

Dvojhroby

VYBERTE SI Z PONUKY DVOJHROBOV

Konfigurátor hrobu

Náhrobné kamene, teda pomníky zo žuly a mramoru vyrábame na mieru v rôznych tvaroch a farbách, podľa želaní zákazníka. Vyskúšajte si, ako bude vami vybraný pomník vyzerať! V našom konfigurátore hrobu, si  zvoľte materiál a farbu pomníka aj náhrobku a ihneď tak uvidíte ako bude výsledný hrob vyzerať.  Vašu vizualizáciu vám následne radi naceníme.

Kamenárstve Berino Bratislava nájdete tie najkrajšie a najkvalitnejšie žulové a mramorové hroby na mieru pre svojich blízkych. V rámci bohatej ponuky cintorínskej architektúry si u nás môžete vybrať: jednohrobydvojhrobyurnové pomníkynápisné dosky, ale aj vkusné doplnky – vázy, lampáše, kríže.  Vyskúšajte aj náš konfigurátor hrobov

Potrebuje váš starý náhrobný kameň obnoviť? Radi pre vás zabezpečíme aj čistenie hrobu a rekonštrukciu hrobu.

Našimi cenami budete príjemne prekvapený, či už si vyberiete akciové alebo bežné typy hrobov so širokého spektra materiálov. 
Pre obce tiež staviame moderné urnové steny – kolumbáriá. Našu prácu nájdete už na takmer všetkých cintorínoch v Bratislave a okolí

Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Napíšte nám

Vyberte si službu