1. Home
  2. /
  3. Urnové pomníky

KAMENÁRSTVO BERINO

Urnové pomníky

Urnové pomníky alebo urnové hroby sú novšou a ekonomickejšou alternatívou k jednohrobomdvojhrobom. Do hrobového miesta sa vkladá urnová schránka, na ktorú sa pokladá epitafná doska.  Jej súčasťou môže byť napríklad fotokeramika, krížik alebo gravírovaný motív. 

Urnové pomníky sa dodávajú už s hotovým betónovým základom, pripraveným na uloženie urien. Telo pomníka tvorí prírodný kameň, najčastejšie žula alebo mramor. Urnové pomníky zo žuly sú však obľúbenejšie, pretože žula je najodolnejší prírodný kameň, ktorý si  pri minimálnej údržbe zachováva krásny vzhľad aj po rokoch. 

Urnový hrob
Urnový hrob

Naše Kamenárstvo Berino Bratislava pre vás zabezpečí urnové pomníky zo žuly a mramoru aj s príslušenstvom ako sú vázičkylampáše, prípadne iné doplnky podľa vlastného výberu. Materiál z ktorého urnové pomníky vyrábame si najskôr dôkladne vyberieme a následne precízne vypracujeme do najmenších detailov. 

U nás nájdete množstvo krásnych, exkluzívnych a cenovo výhodných urnových pomníkov zo žuly aj mramoru, rôznych tvarov a farieb. Môžete sa tiež rozhodnúť, či vám zhotovíme urnový pomník na výšku alebo uprednostníte klasické prevedenie.  

Kvalitné prírodné kamene – žulu a mramor – z ktorých urnové pomníky vyrábame, dovážame z rôznych častí sveta v niekoľkých farbách a odtieňoch. Sme pripravení ich pretvoriť do rozličných podôb, a dozdobiť rôznymi typmi písma podľa vašich želaní. 

Konfigurátor hrobu

Vyberte si z našej galérie tvar pomníka, ktorý sa vám najviac páči. Využite aj náš konfigurátor hrobu, kde si môžte vybrať materiál a farbu pomníka aj náhrobku a ihneď tak uvidíte ako bude váš výsledný hrob vyzerať.  Vašu vizualizáciu vám následne radi naceníme. 

Akcia na urnové pomníky
Urnový hrob - akcia
Akciová cena: 950€
Urnový hrob - akcia
Akciová cena: 850€
Urnový hrob - akcia
Akciová cena: 1000€

VYBERTE SI Z PONUKY URNOVÝCH POMNÍKOV

Kamenárstve Berino Bratislava nájdete tie najkrajšie a najkvalitnejšie žulové a mramorové hroby na mieru pre svojich blízkych. V rámci bohatej ponuky cintorínskej architektúry si u nás môžete vybrať: jednohrobydvojhrobyurnové pomníkynápisné dosky, ale aj vkusné doplnky – vázy, lampáše, kríže.  Vyskúšajte aj náš konfigurátor hrobov

Potrebuje váš starý náhrobný kameň obnoviť? Radi pre vás zabezpečíme aj čistenie hrobu a rekonštrukciu hrobu.

Našimi cenami budete príjemne prekvapený, či už si vyberiete akciové alebo bežné typy hrobov so širokého spektra materiálov. 
Pre obce tiež staviame moderné urnové steny – kolumbáriá. Našu prácu nájdete už na takmer všetkých cintorínoch v Bratislave a okolí

Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Napíšte nám

Vyberte si službu