1. Home
  2. /
  3. Jednohroby

KAMENÁRSTVO BERINO

Jednohroby

JEDNOHROBY - najžiadanejší typ hrobov

Jednohroby sú najžiadanejším typom hrobov.  Najčastejšie pozostávajú zo žulového rámu,  žulovej krycej dosky, pomníka a sokla, na ktorom pomník stojí. Jednohroby zo žuly alebo  z mramoru sa umiestňujú  na pevný betónový základ. 

Naše kamenárstvo Berino Bratislava realizuje jednohroby len z kvalitných prírodných kameňov – žuly a mramoru, dovezených zo zahraničia, pretože ich považujeme za to najlepšie, čo súčasná cintorínska architektúra ponúka. Žula je najstabilnejší a zároveň najodolnejší prírodný kameň. Žulový hrob preto vydrží dlhé roky rovnako krásny aj pri minimálnej údržbe. Mramor je o niečo mäkší, jeho životnosť kratšia a údržba náročnejšia. To je dôvod, prečo sú žulové jednohroby a dvojhroby viac vyhľadávané. 

Jednohrob

Pri výrobe jednohrobu na mieru SI U NÁS VYBERIETE :

Ak ste sa rozhodli svojmu zosnulému blízkemu zabezpečiť žulový alebo mramorový jednohrob s krásnym pomníkom, v našom kamenárstve Berino Bratislava si môžete vybrať zo širokej ponuky farieb a tvarov kameňov.  Záleží len na vašom vkuse, pre ktorý variant sa rozhodnete. 

Rozhodovanie vám uľahčí náš konfigurátor hrobu, kde si môžete zvoliť konkrétnu  farbu náhrobku aj pomníka a  ihneď tak uvidíte, ako bude vami zvolená  kombinácia materiálov reálne vyzerať.  Takto zhotovený hrob vám následne aj  naceníme. 

Ak potrebujete pri výbere pomôcť, radi vám poskytneme odbornú konzultáciu. 

Novinka 2021
VEĽKOSŤ: 100x200cm
CENA:
1290€
Jednohrob - akcia

VYBERTE SI Z PONUKY JEDNOHROBOV

Konfigurátor hrobu

Vyskúšajte si, ako bude vami vybraný pomník vyzerať! V našom konfigurátore hrobu, si zvoľte materiál a farbu pomníka aj náhrobku . Vašu vizualizáciu vám následne radi naceníme.

Kamenárstve Berino Bratislava nájdete tie najkrajšie a najkvalitnejšie žulové a mramorové hroby na mieru pre svojich blízkych. V rámci bohatej ponuky cintorínskej architektúry si u nás môžete vybrať: jednohrobydvojhrobyurnové pomníkynápisné dosky, ale aj vkusné doplnky – vázy, lampáše, kríže.  Vyskúšajte aj náš konfigurátor hrobov

Potrebuje váš starý náhrobný kameň obnoviť? Radi pre vás zabezpečíme aj čistenie hrobu a rekonštrukciu hrobu.

Našimi cenami budete príjemne prekvapený, či už si vyberiete akciové alebo bežné typy hrobov so širokého spektra materiálov. 
Pre obce tiež staviame moderné urnové steny – kolumbáriá. Našu prácu nájdete už na takmer všetkých cintorínoch v Bratislave a okolí

Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Napíšte nám

Vyberte si službu