1. Home
  2. /
  3. Novinky
  4. /
  5. Gravírovanie fotografií do kameňa

KAMENÁRSTVO BERINO

Gravírovanie fotografií do kameňa

Gravírovanie fotografií do kameňa | berino.sk

Spomienky na našich milovaných, ktorý už nie sú snami sú tým najmocnejším čo máme. Pamiatku na zosnulého si môžeme uctiť a pripomenúť napríklad vo forme vygravírovanej fotografie. Gravírovaný portrét do kameňa alebo podobizeň na pomníku nie je žiadnou novinkou. Gravírovanie sa využíva ako alternatíva ku keramickým fotkám alebo na ozdobenie pomníka ornamentmi. Takáto gravírovaná fotografia vkusne dopĺňa celkový vizuál pomníka, preto je u našich klientov veľmi obľúbená. Motívy pre gravírovanie na pomníky si môže zákazník vybrať sám, prípadne predlohu navrhneme spoločne, podľa vašich predstáv.

Vymeňte bežné rámčeky za niečo trvácne

Gravírovanie fotografií do kameňa už dávno nie je iba výsadou pomníkov, čoraz viac ľudí si chce uchovať svoje spomienky na niečom skutočne trvácnom. Vygravírovaná fotografia je jedinečná a originálna, vhodná aj ako krásny darček pre vašich blízkych. Gravírovanie nám umožňuje aplikovať okrem fotografie aj text či ďalšie grafické prvky podľa želania.              

Realizujeme niekoľko typov gravírovania fotografií:

Ručné gravírovanie fotografií do kameňa | berino.sk

Ručné gravírovanie

Gravírovanie je spôsob, ako urobiť z niečoho vzácneho i niečo výnimočné a osobné. Jedinečnosť  spočíva v zachovaní prírodnej štruktúry v kombinácií s precíznou ručnou prácou. Najvhodnejšie na ručné gravírovanie sú kamene z čierneho či tmavého materiálu, kde vryp dokonale vynikne.

Pre našich klientov ponúkam ručné gravírovanie portrétov, či iných motívov vo forme gravírovanej fotografie,  fotografie na náhrobné kamene, žulové alebo mramorové pomníky ale i pamätané kamenné tabule.

Cena ručného gravírovania od 300€

Laserové gravírovanie fotografií do kameňa | berino.sk

Laserové gravírovanie

Laserové gravírovanie  sa využíva nielen pre účely gravírovania náhrobných kameňov, s laserom dokážeme vygravírovať fotografie a obrázky do posledného detailu. Laserovo vygravírovaná fotografia môže byť krásnym darčekom, ktorý dokonalým spôsobom zachytí jedinečné spomienky a emócie.

Gravírovanie sa vykonáva pomocou CO2 lasera. Laserové gravírovanie fotografií je vhodné pre leštený, tmavý a prírodný kameň, ako je žula a mramor.

Cena laserového gravírovania od 170€

Gravírovanie fotografií strojom | berino.sk

Gravírovanie strojom

Na rozdiel od laserového a ručného gravírovania, rezba gravírovacím strojom vytvára hlbšie gravírovanie, ktoré je  výrazné a dobre viditeľné aj na farebných kameňoch. V prípade gravírovania strojom vieme vygravírovaný obraz alebo fotografiu pozlátiť.

Zistite viac o gravírovaní strojom.

Cena za strojové gravírovanie od 170€

Cena za gravírovanie fotografií do kameňa je individuálna. Cena gravírovania sa odvíja od viacerých faktorov - veľkosti, počtu kusov i od použitej technológie. V prípade záujmu nás preto neváhajte kontaktovať, vytvoríme vám cenovú ponuku na mieru.

Spomienková tabuľka vášho domáceho miláčika

Psík, mačka alebo iné zvieratko, je dôležitou súčasťou mnohých rodín. Čoraz viac majiteľov si želá mať na svojho maznáčika osobnú spomienku. Krásnou možnosťou môže byť personalizovaný spomienkový kameň.

Na želanie vám vytvoríme spomienkovú tabuľku s fotografiou alebo vám pomôžeme skrášliť miesto posledného odpočinku vášho domáceho miláčika.

Spomienkové tabuľky domácich miláčikov | berino.sk

Gravírovanie fotografií do kameňa je spôsob, akým sa vaše spomienky na vzácne chvíle alebo ľudí, ktorí sú vášmu srdcu blízki stanú takmer nezničiteľné. Radi vám vytvoríme pamiatku, ktorá vás bude sprevádzať celým životom.

Ekologická urna Lumina

Novinka! Ekologické urny Lumina

Rešpekt, zodpovednosť a ochrana životného prostredia sa v dnešnej dobe dostáva do všetkých oblastí ľudskej činnosti. Preto sme do nášho portfólia zaradili ekologické urny, vyrobené z biologicky rozložiteľného

Čítať viac »
Ako vyčistiť náhrobný kameň | berino.sk

Ako vyčistiť náhrobny kameň?

Kahance na hroby na nás s príchodom jesene vykúkajú v ponuke obchodov na každom rohu. Neodmysliteľne totiž patria k Sviatku všetkých svätých, ľudovo povedané dušičkám.

Čítať viac »
Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Napíšte nám

Vyberte si službu