1. Home
  2. /
  3. Novinky
  4. /
  5. Novinka! Ekologické urny Lumina

KAMENÁRSTVO BERINO

Novinka! Ekologické urny Lumina

Ekologická urna Lumina

Rešpekt, zodpovednosť a ochrana životného prostredia sa v dnešnej dobe dostáva do všetkých oblastí ľudskej činnosti. Preto sme do nášho portfólia zaradili ekologické urny, vyrobené z biologicky rozložiteľného materiálu. Ekologické urny Lumina predstavujú ekologický spôsob, ako uchovať pamiatku na zosnulých blízkych a zároveň chrániť životné prostredie.

Cieľom výrobcu bolo vytvoriť urnu, ktorá pri pohrebnom obrade upriami pozornosť smútiacich a nasmeruje myšlienky a pohľad blízkych k zosnulej osobe. Preto sú urny Lumina navrhnuté s integrovaným priestorom pre sviečku v hornej časti krytu. Špeciálne navrhnutý kryt sa dá ľahko a symbolicky zložiť vo zvolenom momente obradu. Do veka urny je zároveň možné vložiť krížik, plamienok, guličku alebo čajovú sviečku.

Ekologické urny Lumina

Urna Lumina je vyrobená technológiou vstrekovania s použitím ekologických biokompozitov pri výrobe. Ekologické urny Lumina sú šetrné k prírode a umožňujú úplné splynutie popola so zemou. Ich bio-based charakter bol posúdený a certifikovaný TÜV Austria „OK Biobased“ a získal najvyššie možné hodnotenie v certifikácií.

Rozmery urny Lumina:

Výška: 27 cm

Šírka: 20 cm

Kapacita: 4,7 l

Ekologické urny Lumina sú dostupné v rôznych prevedeniach a krásnych dizajnoch – Lumina Basic, Lumina Standard, Lumina Standard Plus, Lumina Premuim, Lumina Premium Plus, Lumina Premium Black, Lumina Gold 750/37g a väščom rozmere ako Lumina M. Urny Lumina si môžete pozrieť i zakúpiť v našom kamenárstve v Petržalke alebo v  novom kamenárstve na cintoríne Vrakuňa

Ekologická urna Lumina Standard
Lumina Standard
Ekologická urna Lumina Standard Plus
Lumina Standard Plus
Ekologická urna Lumina Premium Plus
Lumina Premium Plus
Ekologická urna Lumina Gold
Lumina Gold
Ekologická urna Lumina Black
Lumina Black
Ako vyčistiť náhrobný kameň | berino.sk

Ako vyčistiť náhrobny kameň?

Kahance na hroby na nás s príchodom jesene vykúkajú v ponuke obchodov na každom rohu. Neodmysliteľne totiž patria k Sviatku všetkých svätých, ľudovo povedané dušičkám.

Čítať viac »